La un magazin de jucați sau vandut dimineața 8 ursuleti si 6 poneide plus,pentru cate sau încasat 466, iar după amiază sau vandut 4 ursuleti si 7 ponei de plus , pentru care sau încasat 389 de lei .cat costa un ursuleti? dar un ponei?
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de asistență, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne-ar onora, așa că nu uitați să ne adăugați la favorite!