3 este gresită 4 este : 216lei: 3 = 72 lei - un joc puzzle 72lei *5 = 360 lei 5 jocuri puzzle 820lei -360lei=460 lei 4 jocuri construcții 460 lei:4 =115 lei un joc construcții
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de asistență, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne-ar onora, așa că nu uitați să ne adăugați la favorite!