Trei kilograme de prune si doua kilograme de mere, costa în totala 16 lei. Cat plătește Maria pentru 9 kilograme de prune si 6 kilograme de mere?
°E SUPER URGENTTTT!!!°
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de asistență, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne-ar onora, așa că nu uitați să ne adăugați la favorite!