Am foat odata la piata sa cumpar niste picioici si o lubenita. Am observat ca kg de lubenita se scumpise cu 90 de bani, iar picioicile se scumpise-ra cu 30 de bani. Am plecat spre casa suparat ca nu aveam bani destui.
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Limba română. Ne bucurăm dacă informațiile v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de asistență, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne-ar onora, așa că nu uitați să ne adăugați la favorite!