pentru 5 kg de roșii și patru kg de vinete Mama a plătit 23 RON iar Bunica a cumpărat 2 kg de roșii și 3 kg de vinete pentru care a plătit 12 RON Cât costă 1 kg de roșii dar 1 kg de vinete
Vă mulțumim că ați vizitat platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări suplimentare sau aveți nevoie de asistență, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne-ar onora, așa că nu uitați să ne adăugați la favorite!